Çarşamba, 23 Haziran 2021

Kişiye Özel Bilimsel Zayıflama Programı

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

2 AYLIK KİŞİYE ÖZEL BİLİMSEL ZAYIFLAMA PAKET PROGRAMI

  • İç Hastalıkları Uzmanı Doktor muayenesi: Bu programın en önemli unsurudur.Uzman hekim olarak zayıflamak isteyen herkesin detaylı bir doktor muayenesinden geçmesini şiddetle öneririm.Zayıflama adayının anamnezi(sağlıkla ilgili fiziksel ve ruhsal özgeçmiş sorgusu) en ince detayına kadar alınır,fizik muayenesi yapılır ve bulgular kaydedilir.
  • Laboratuar tetkiklerinin değerlendirilmesi:Uzmanlık ve deneyim gerektirir.Laboratuardan gelen sonuçların sadece referans aralıklarına bakılarak karar verilmesi doğru değildir.
  • Kişiye özel beslenme programının hazırlanması:Uzman doktor muayenesi,laboratuar sonuçlarının doğru yorumu ve kişinin yaş,cinsiyet ve aktivite özelliklerine uygun olarak hazırlanır.

İlk muayene, laboratuvar tetkiklerinin değerlendirilmesi ve kişinin yaş ve cinsiyetine en uygun Beslenme Programının hazırlanması yaklaşık 2 saat sürmektedir. Lütfen randevu alırken bu süreyi dikkate alınız.

Bu hizmetin sunumunda çok yüksek kalitede bir hekim-hasta ilişkisi hedeflenmiştir. Hiçbir süre ve konu kısıtlaması olmadan bir hastanın doktoruna sorabileceği, beden ve ruh sağlığı ile ilgili her türlü soru ve sorun yüzde yüz etik değerler ve bilimsellik temel alınarak yanıtlanmakta ve çözüm odaklı çalışılmaktadır.

Başlangıç aşamasından sonra 2 ay süreyle haftalık kontroller yapılarak bilimsel beslenme temel eğitim programı tamamlanır.

Bununla ilgili referanslar bugüne kadar hizmet alan herkeste mevcuttur.

Bize her türlü istek, soru, öneri vb. için iletişim sayfamızdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz..

Tel.:

(0216) 362 32 20

Ofis ( Dr.Moris Yaşa )

Bostancı Mah., Mor Salkım Sk. (Bahçelere Giden 2.Yol Sk.), Doruk Apt., No:4 Kat:2 D:7
Bostancı - Kadıköy
İstanbul - Türkiye

Sosyal Ağlar